E2F-X1R5F1 10M
5S-E2F-X1R5F1 10M
E2F-X1R5F1 10M
SENS PROX M8 1.5MM PNP-NO 10M
Product Description
| Packaging: | E2F |
| Sensor Type: | Inductive |
| Sensing Distance: | 0.059 (1.5mm) |
| Output Type: | PNP-NO |
| Response Frequency: | 3-Wire |
| Shielding: | 2kHz |
| Material - Body: | Shielded |
| Voltage - Supply: | Plastic |
| Termination Style: | 10 V ~ 30 V |